ASLAN LİGE DÖNÜYOR

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

   Kasımpaşa mağlubiyeti ile milli araya giren aslanlar, güzel bir açılış yapmak istiyor. Hücum yönlü oyuncularından istediği verimi alamayan Terim, milli arada yerli ve genç oyuncular üzerine odaklandı. Yayıncı kuruluşa verdiği röportajda yavaş yavaş oyuncuları hazırladığını dile getiren Fatih Hoca’dan, kadroda ara ara sürprizler yapması bekleniyor. Her ne kadar formsuz olmalarıyla kötü bir performans sergiledilerse de, ideal 11’de bir değişiklik beklenmiyor. Milli araya Taylan ve Etebo’nun sakatlığıyla giren Galatasaray’da, Etebo iyileşip takımla idmanlara çıkarken; Taylan henüz bireysel idmanlara başlayabildi. Bu sebeple Alanyaspor ile oynanacak kritik maçta Taylan’ın olmayışı sebebiyle o bölgede Etebo’nun oynaması kuvvetle muhtemel. 

Instagram Banner

Sakatlardan İyi Haber

   Sakatlıklardan dönen Saracchi ve Emre Akbaba’nın da forma alma ihtimalleri bulunuyor. Her ne kadar Belhanda kötü oyunu ile göze batsa da, ligde güçlü adımlarla ilerleyen Alanyaspor karşısında orta sahada zafiyet vermek istemeyen Fatih Hoca’nın, Emre Akbaba’yı yedek başlatıp sonradan oyuna sokması muhtemel duruyor. Kora kor bir mücadele olacağı aşikâr olan bu maçta fazla gol bekliyorum. Cesur oynayan, atak bolluğu ve göze hoş gelen futbolu ile dikkat çeken ligin bu iki güzide takımı kozlarını sahada paylaşacak. 

   Tek ruh ve tek bir amaç ile SALDIRIN FATİH’İN ASLANLARI!

Muhtemel ilk 11: 

Abone Ol 

Yasin Durmaz

Henüz 21’inde, hukuk yoluna düşmüş sıradan bir insan. Armaya sevdalanmış bir Galatasaraylı. Kendi halinde, sıkı bir dost, biraz iyimser ve hedefleri olan bir genç.