ASLAN SERİYE GÜMBÜR GÜMBÜR DEVAM EDİYOR

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

Süper Lig’in 27. haftasında sahasında Erzurumspor’u ağırlayan Galatasaray Mostafa Mohammed’in attığı iki gol ile sahadan 2-0 galip ayrılarak galibiyet serisini 8 maça çıkardı. Geldiği günden bu yana attığı goller ve saha içi katkısıyla takımını galibiyetlere taşıyan Mohammed bu maçta da kendisini gösterdi.

ZIMBA GİBİ FORVET

Mısır Lig’inden geliyor olması sebebiyle akıllarda birçok soru işareti oluşturan Mostafa Mohammed hakkındaki bütün soru işaretlerini bir bir ortadan kaldırıyor. Attığı goller ve oyuna katkısı ile adeta komple bir 9 numara olduğunu gösteren Mostafa bugün de attığı iki gol ile göz kamaştırdı. Saha içerisindeki mücadelesi, top paylaşımı ve hava hakimiyetiyle takım oyununa çok fazla katkıda bulunan Mısırlı forvet attığı gollerle de taraftarına göz kırpıyor.

SERİ 8 MAÇA ÇIKTI

Aslan galibiyet serisini 8 maça çıkardı. 8 maçtır bileği bükülmeyen Aslan yoluna emin adımlarla gidiyor. Her hafta daha da zorlaşan, şampiyonluk ve kümede kalma mücadelesi içindeki takımların daha canla başla mücadele gösterdiği haftalarda galibiyet serisini koruyabilmek oyuncuları da motive ediyor.

Abone Ol 

Yasin Durmaz

Henüz 21’inde, hukuk yoluna düşmüş sıradan bir insan. Armaya sevdalanmış bir Galatasaraylı. Kendi halinde, sıkı bir dost, biraz iyimser ve hedefleri olan bir genç.