ASLAN SON NEFESTE

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda Yeni Malatyaspor’a konuk olan Galatasaray son dakikalarda bulduğu gol ile maçı 1-0 kazandı. Kötü saha şartları sebebiyle iki takım da pozisyon bulmakta zorlandı. Sakatlıktan yakın zamanda dönen Feghouli zeminin azizliğine uğradı ve sakatlanarak maçı yarıda bıraktı.

KÖTÜ ZEMİN

Kötü hava şartlarından dolayı zemin de kötü etkilenirken gerekli saha ve çim bakımlarının yapılmamış olması sebebiyle zeminde çukurlar oluştu. Oyuncu sağlığı açısından da tehlike oluşturan bu zemin şartları maçın önüne geçti. Topu kontrol etmekte zorlanan oyuncular maç boyunca temkinli oynamaya özen gösterdi.

20 MAÇ 39 PUAN!

İlk yarının sonunda Galatasaray, 20 maçta 39 puan topladı. Topladığı puanlarla ilk yarıyı 3. sırada tamamlayan Galatasaray, lider Beşiktaş ile arasındaki puan farkını korudu. Galatasaray’ın önceki yıllarda topladığı puan ortalamasının altında kalması, ikinci yarıda nasıl bir performans göstereceği konusunda düşündürtüyor.

Abone Ol 

Yasin Durmaz

Henüz 21’inde, hukuk yoluna düşmüş sıradan bir insan. Armaya sevdalanmış bir Galatasaraylı. Kendi halinde, sıkı bir dost, biraz iyimser ve hedefleri olan bir genç.