BAŞKENTTE SERİ SON BULDU

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

Süper Lig’in 28. haftasında başkent ekibi Ankaragücü’ne konuk olan Galatasaray sahadan 2-1 mağlup ayrıldı. İkinci yarıda kırmızı kart gören Mostafa Mohammed iki hafta boyunca takımını yalnız bırakacak. 

BÖLGELER ARASI BOŞLUK

Sahaya çıkan ilk 11 her ne kadar göze hoş gelse de bugün gördük ki oynamaya çalışan ve bunu başaran rakipler karşısında bu kadro ile oynamak fazlasıyla zor. Sakatlıkları sebebiyle oynamayan oyuncuların yerine forma şansı bulan Etebo ve Gedson Fernandes istenen beklentiden fazlasıyla uzaklar. Gedson’un dikine oynama ve dripling becerisi sahibi bir oyuncu olması, Etebo’nun da fizik ve dinamizme yönelik bir oyun karakteri bulunması sebebiyle orta alanda pas yapmak ve oyun kurmakta zorlanan Aslan skora gitmekte bir hayli zorlandı.

TAYLAN-BELHANDA-FEGHOULİ

Galatasaray sahada bu 3 oyuncudan en az ikisinin olmadığı maçlarda oyun kurmakta zorlanıyor. Hele ki rakibin sana karşı oynamayı başarıyorsa. Orta sahadaki pas becerisi ve üretkenliğin düşük olması takım halinde bir negatifliğe yol açıyor. Taylan ve Feghouli’nin sakatlığı ve Belhanda’nın da formsuz oluşu sonrasında ortaya çıkan bu durum Aslanı galibiyet serisinden etti.

Abone Ol 

Yasin Durmaz

Henüz 21’inde, hukuk yoluna düşmüş sıradan bir insan. Armaya sevdalanmış bir Galatasaraylı. Kendi halinde, sıkı bir dost, biraz iyimser ve hedefleri olan bir genç.