OĞUZHAN ÖZYAKUP: ŞAMPİYONLUK SENESİ

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

“Maç sonu açıklamasında Oğuzhan Özyakup’un şampiyonluk senesi gibi hissediyorum demesi ve Hasic ile birlikte basın toplantısına çıkması Beşiktaş’ın şampiyonluk havasına girdiğini gösteriyor…”

Beşiktaş bu sene oynadığı maçlarda hücum ve açık futbol oynayan takımlara karşı başarılı bir performans sergiledi. Göze hoş gelen futbol ve bol gollü seyir zevki bir futbol izlettirdi bize…

Rizespor maçı da bunlardan birsiydi. Sezon başında Umut Nayir kadro dışı bırakılınca taraftarların çoğu neden Larin  değil ? diye sormuştu. Larin sezon başından bu yana oynadığı futbol ve dün gece attığı 4 gol ile bunun cevabını vermiş gibi gözüküyor. 

Beşiktaş oyun anlamında zaman zaman Şenol Güneş ile yaşadığı ilk şampiyonluğunda oynadığı futbolu anımsattı zaman zaman… İlk gol de topun Larin’e gelene kadar sahanın hemen her yerinde olması ve Oğuzhan’ın asisti bunu anımsattı bizlere…

Saha içindeki uyum defansın yükselen performansı Josef’in takımı toparlayıp ne yapacağını göstermesi ve hatalarını kapatması dünkü maçtaki olumlu hareketler olarak sayılabilir. 

Hasic’in maçın son anlarında attığı golden sonra bütün takımın sanki 1-0 kazanmış gibi sevinmesi de Beşiktaş’da ki aile havasının en büyük göstergesi…

Sergen Yalçın ve öğrencileri maçları bir bir kazanıyorlar. Bu performansla giderlerse şampiyonluk gelecektir. Bakalım bu senenin hikayesinin sonu Beşiktaş için nasıl olacak? İzleyip hep birlikte göreceğiz.

Abone Ol 

Fatih Davut Ejder

8 Ocak 2000’de doğdu. Küçüklüğünden beri bir şeyleri anlatmaya ve sunmaya meraklı, Hukuk Fakültesi öğrencisi, aynı zamanda da açıktan Sosyoloji Bölümü okumakta. Beşiktaş semtini çok seviyor ve hâlinden anlayacağınız sıkı bir Beşiktaşlı.