CİMBOM DERBİDE BEN FAVORİYİM DİYOR

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 2 Dakika ∎

   Derbilerin derbisi… Milyonların sesi kısık, nabızlar düşük. Galatasaray Türk Telekom Stadı’nda Fenerbahçe’yi ağırlıyor.

   Yeni sezonda eli bükülmeyen ve rakiplerine oynadığı oyunla gözdağı veren Galatasaray, sahasında henüz kendini bulamayan ama transfere de doymayan Fenerbahçe ile karşılaşacak. 4 resmi maçta 10 gol atıp sadece 2 golü kalesinde gören Fatih’in aslanları, Avrupa’daki rakibi Hajduk Split’i eleyerek sıkışık fikstüre rağmen ne kadar hazır olduğunu herkese gösterdi. Haftalardır oynadığı oyunla dillere düşen ve övgü alan aslanlar, ön eleme maçındaki derin rotasyonla derbiye verdikleri önemi fazlasıyla belli etti. Güçlü oyununa devam etmek ve kayıpsız şekilde liderliği sürdürüp rakip tanımadığını göstermek isteyen Fatih Terim ve öğrencileri, pür dikkat bir şekilde derbiyi bekliyor.

   Her ne kadar galip gelse de ligin ilk haftasında istenilen oyunu veremeyen ve ikinci haftada 9 kişi kalan Hatayspor’a karşı gol bulamayan Fenerbahçe’de büyük değişiklikler bekleniyor. Henüz istenilen oyunun ortaya konulamamasından mustarip olan teknik heyet, olası bir mağlubiyetin kendilerine yazılacağının ve oluşacak büyük tepkinin sonuçlarının farkındalar. Savunmadan hücuma ciddi değişiklik yapmayı planlayan Erol Bulut, net bir galibiyet peşinde.

   Avrupa Ligi maçında ciddi bir rotasyon yapan Fatih Hoca’nın bu maçta kaza istemediği aşikâr. Ligdeki kadrosunu bozmayacak olan Terim, güçlü bir oyunla galibiyet alıp taraftarını mutlu etmek ve attığı güçlü adımlarla hem Avrupa’da hem de ligde yoluna devam etmek istiyor.

   Fatih’in aslanları dizleri titretmeye ve ağları sarsmaya geliyor! Yol açın Avrupa’nın fatihine, 4 yıldızlı tek şampiyona ve kulak verin bangır bangır gelen GALATASARAY’IN AYAK SESLERİNE!

Öne çıkan görsel: https://cdn-amk.sozcu.com.tr/amk-resimler/2019/06/iecrop/sofiane-feghouli-galatasaray-9302017_1s31qoz9rsm7s1ibiprfb3lbih_16_9_1542373462_16_9_1559895711.jpg

Abone Ol 

Yasin Durmaz

Henüz 21’inde, hukuk yoluna düşmüş sıradan bir insan. Armaya sevdalanmış bir Galatasaraylı. Kendi halinde, sıkı bir dost, biraz iyimser ve hedefleri olan bir genç.