DAHA YENİ BAŞLIYORUZ

Abone Ol 

∎ Tahmini Okuma Süresi: 1 Dakika ∎

  Derbilerde daha iyi oynayan bir Fenerbahçe olduğunu söylemiştim. İlk 3 haftanın en iyi maçını çıkardılar. Geçen zamanla birlikte daha derli toplu oynayan bir Fenerbahçe vardı bu hafta sahada. Koşan mücadelede en önde basan takım olma yolunda ilk emareleri göstermeye başladı. Form tutan bir Valencia rakip savunmanın kâbusu olacak gibi duruyor. 

   Yeni transferlerin takıma uyum sağlamasıyla birlikte Fenerbahçe, bu sezonun favori takımlarından biri haline gelecektir; bundan kuşkunuz olmasın. Galatasaray’ın en büyük şansı erken bir derbi olması oldu.  Bu maç 10. veya 11. haftalarda oynanmış olsa hiç şansları yoktu. Ozan’ın gösterdiği performansla birlikte orta sahada forma yarışı alevlenecek gibi duruyor. Bu mücadele takımın ateşleyici gücü olacaktır. 

   Lemos;  Bruno Alves tiplemesinde aradığımız, özlediğimiz stoper olabileceğini gösterdi. Geçen sezonun en büyük problemlerinden biri; duran top kullanan oyuncu eksikliği de giderilmiş. Bu saatten sonra yapacağımız oturup takımın birbirine alışıp form tutmasını beklemek olacak.

Abone Ol