Ekibimiz

EKİBİMİZ

Eda Nur DEMİRAY
Web Geliştirici

Eda Nur Demiray, 23 yaşındayım. İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri 3. sınıf öğrencisiyim. Aslında daha çok mobil programlama ile ilgili bir kariyer hedeflesem de, takip etmekten zevk aldığım sosyal medyada içerik, tasarım üretmek; farklı kitlelere yönelik planlar yapmak benim için çok ayrı bir heves, hatta hobi. Specter Medya, farklı disiplinlerden birçok içeriği bir araya getirdiği için geniş bir kitleye sahip. Bu kitleye hitap eden sosyal medya hesaplarını planlamak, yönetmek ve büyütmek benim için kendimi geliştirmem açısından gerçekten önemli bir fırsat.

Elif ÜRÜNDÜ
Şiir Anlatıcısı

Elif Üründü, 20 yaşındayım. İstanbul Ticaret Üniversitesinde hukuk okuyorum. İlgi alanım olan sanat ve severek okuduğum hukuk alanında yazılar yazıyor, Specter aracılığıyla bunları paylaşıyorum. Özgün ve bağımsız bir medya olduğu için ve ekibinin kalitesine güvendiğim için Specter’da yazıyorum.

Fatih Davut EJDER
Genel Yayın Yönetimi

Fatih Davut Ejder, 8 Ocak 2000 tarihinde Çorum’da doğdum. 20 yaşındayım. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3. sınıf öğrencisiyim, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü açıktan okumaktayım. Specter Medya’nın kurucusuyum ve aynı zamanda Genel Yayın Yönetmeni olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Specter Medya’da ürettiğim içerikler daha çok spor, hukuk ve blog kategorisine ait. Specter Medya YouTube kanalındaki “Specter Spor”, “Sorularla Hukuki Düşünce” programlarını hazırlayıp sunmaktayım. “Din Bu Mudur?” adlı programın da moderatörlüğünü yapmaktayım, aynı zamanda Poadcast kanallarımızda “Tek Kişilik Hitabet” adlı bir programım bulunmaktadır.

Gizem BOZYEL
Web Geliştirici

Gizem Bozyel, 21 yaşındayım. İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar Bilimleri Bölümünde okuyorum. İlgi alanım ve okuduğum bölümle alakalı olan yazılım, siber güvenlik, teknoloji alanlarında yazılar yazıyorum ve Specter aracılığıyla paylaşıyorum. Öğrenciler olarak toplu bir şekilde ilgi alanlarımıza yönelik Specter’da içerik üretmenin güzel olduğunu düşünüyorum ve buna destek olmak istiyorum.

Nurşen YÜKSEL
Sosyal Medya Sorumlusu

Nurşen Yüksel, 23 yaşındayım. Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi İletişim Tasarımı ve Yönetimi 4. sınıf öğrencisiyim. Okuduğum bölüm ve ilgi alanlarımın sosyal medya üzerine olması nedeniyle Specter Medya’da sosyal medya içerikleriyle ilgileniyorum.

Oğuzhan DAŞTAN
İletişim Sorumlusu

Oğuzhan Daştan, 24 yaşındayım. MEF Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okuyorum. Genel itibari ile akademik eğitimim dışındaki -buna rağmen akademik alanıma ayırdığım vakitten daha çok vakit ayırdığım-  felsefe, tarih ve psikoloji alanlarında yazıyorum. Bildiklerim ve öğreniyor olduklarım benim herkese ödemem gereken borçlarım, bu borçlarımı en özgür biçimde ödemek istediğim için Specter Medya’da yazıyorum.

Sabanur GÜMÜŞ
Editör

Sabanur Gümüş, 20 yaşındayım. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. Üretimi ve paylaşımı bir telefonla cebimize sığdırabildiğimiz bu imkânlar sisteminde, Specter aracılığıyla kendime bir yer edindiğim ve ifade alanı bulduğum, bu alanı her anlamda daha iyiye yöneltmeyi amaçlayarak çalışabildiğim için mutluyum.

Semiha KARAGÖZ
Editör

Semiha Karagöz, 20 yaşındayım. İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2. sınıf öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim. İlgilendiğim, merak ettiğim, araştırdığım, izlediğim ve üzerine düşünmeyi sevdiğim konularda yazıyor ve Specter Medya aracılığı ile paylaşıyorum. Farklı, özgün ve sofistike kişilerin ve fikirlerin bulunduğu bir platform olarak nitelendirdiğim Specter Medya bünyesinde yazı yazmak, yazılanları okumak ve üzerine düşünmek; yaratıcılığımı tetiklediği, beni geliştirdiği ve bana ilham verdiği için burada içerik üretiyorum.  

Veysel DEMİREL
Arama Motoru Optimizasyonu Analisti

Veysel Demirel, 20 yaşındayım. İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik-Bilgisayar Bilimleri ve Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Felsefe öğrencisiyim. İlgili olduğum ve hayatımın birer parçası haline gelen “Bilişim” ve “Sanat” başlıklarında içerikler üretiyorum.